W dniach 25-27 czerwca br. na kortach Krotoszyńskiego Towarzystwa Tenisowego, IKS Spartakus Koźmin Wlkp. i KS Wiórki Krotoszyn, odbyły się doroczne, 21 Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w tenisie w grach pojedynczych o puchar Starosty Krotoszyńskiego.
W trzydniowych zmaganiach udział wzięło 23 zawodników i zawodniczek, podzielonych na kategorie wiekowe. Organizatorem tego sportowego wydarzenia było Krotoszyńskie Towarzystwo Tenisowe, we współpracy z ww. klubami. Swego patronatu tradycyjnie udzielił Starosta Krotoszyński, w dniu finałów reprezentowany przez wicestarostę Pawła Radojewskiego.
W swoich kategoriach zwyciężyli: Anna Bochna, Bartek Machnik, Paweł Owczarz, Marek Mastalierz i Jerzy Rędzikowski.
Wyniki mistrzostw:
Kobiety
1. Anna Bochna, 2. Agnieszka Kieliba, 3. Weronika Robakowska
Open M
1. Bartosz Machnik, 2. Kacper Grzesiński, 3. Wojciech Marciniak
+45
1. Paweł Owczarz, 2. Jarosław Kucharski, 3. Maciej Przewoźny
+55
1. Marek Mastalierz, 2. Mirosław Borodo, 3. Sławomir Minta
+65
1. Jerzy Rędzikowski, 2. Lechosław Serafiniak, 3. Krzysztof Turzański
Zarząd Krotoszyńskiego Towarzystwa Tenisowego serdecznie dziękuje za współpracę przy organizacji Mistrzostw IKS Spartakus Koźmin Wlkp. oraz KS Wiórki Krotoszyn. Dziękujemy także naszym wiernym sponsorom za ufundowanie nagród, a samorządowi powiatowemu za patronat i puchary.
Tekst: Waldemar WroneckiZdjęcia: Archiwum KTT
