Wirtualny spacer po urzędzie

Skład Rady

  • PRZEWODNICZĄCY RADY:

Leszek Marian Kulka
- wykształcenie wyższe - mgr fizyki
- absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w PoznaniuLeszek Kulka
- studia podyplomowe z zakresu samorządu terytorialnego i gospodarki lokalnej  - Uniwersytet Wrocławski,
- przebieg pracy zawodowej: 1969 - 1994 r. nauczyciel w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Krotoszynie; 1994 - 1998 zastępca burmistrza Krotoszyna; 1998 - 1999 r. Wicewojewoda Kaliski; 1999 - 2002 dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu, 2002-2014 Starosta Krotoszyński,
- radny Rady Powiatu Krotoszyńskiego od 1998 r.
- odznaczenia: Złoty Krzyż Zasługi, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, Srebrny Medal za zasługi dla LOK, odznaka Honorowa Za Zasługi dla Związku Inwalidów Wojennych RP, Złota Odznaka Honorowa Za szczególne Zasługi dla Polskiego Związku Emerytów i Rencistów, Złoty Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa, Brązowa Odznaka Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej, Srebrny Medal za Zasługi dla Policji, Srebrny Medal za Zasługi Dla Obronności Kraju, Odznaka Honorowa „Wierni Tradycji” za zasługi w upowszechnianiu wiedzy i pamięci o Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919, Złota Gwiazda z Diamentem Polskiego Związku Zapaśniczego, Odznaka Honorowa Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego, Złota Odznaka za Opiekę nad zabytkami, Medal Złoty za Długoletnią Służbę. 

Godziny przyjęć interesantów 

 

  • WICEPRZEWODNICZĄCY RADY:

 Irena Rękosiewicz

Wykształcenie wyższe. Posiada bogate doświadczenia z zakresu działania samorządu zdobywane w kraju jak i poza jego granicami. W samorządzie działa od początku jego powstania czyli od 1990 roku. Była radną Rady Miejskiej w Sulmierzycach, radną powiatu Krotoszyńskiego, członkiem Zarządu Sejmiku Wojewódzkiego. W latach 1990 – 2006 pełniła funkcję Burmistrza Sulmierzyc. Aktywnie działa w wielu organizacjach społecznych. Pracuje w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie jako Naczelnik Wydziału Gospodarki Przestrzennej. Wiedzą i doświadczeniem samorządowym chętnie dzieli się z innymi wspierając mieszkańców powiatu krotoszyńskiego w różnych indywidualnych sprawach, pomagając w rozwiązywaniu problemów z którymi zmagają się mieszkańcy w codziennym życiu.

 Krzysztof Kasprzak 

- wiek 47 lat
- żonaty 1 dziecko
- pracownik MAHLE Polska Sp. z o.o.
- radny Rady Miejskiej w Krotoszynie 2010 – 2014
- kierownik sekcji biegów długodystansowych KS Krotosz
- maratończyk
- organizator Biegu Sokoła w Kobiernie
- organizator „Pielgrzymki biegowej Kobierno – Częstochowa”
- v-ce przewodniczący Stowarzyszenia „Nasze Kobierno”