Rozbudowa szpitala powiatowego wkracza w kolejne fazy!

Prace na największej inwestycji powiatu – rozbudowie siedziby głównej szpitala przy ulicy Mickiewicza realizowane w ramach projektu: Wsparcie rewitalizacji fizycznej, gospodarczej i społecznej poprzez rozbudowę Szpitala Powiatowego w Krotoszynie służącą koncentracji rozproszonych usług medycznych w jednej lokalizacji, w ramach inicjatywy JESSICA 2.nabierają tempa i wchodzą w kolejne etapy.

Czytaj więcej...

Umowa na rozbudowę Szpitala Powiatowego w Krotoszynie podpisana!

16 marca 2018r. w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie podpisano umowę pomiędzy Powiatem Krotoszyńskim a Konsorcjum Firm: Komputronik Biznes Sp. z o.o. (Lider) oraz Infracon Sp. z o.o. Sp.K. (Członek konsorcjum) na realizację rozbudowy głównej siedziby Szpitala Powiatowego im. M. Nenckiego w Krotoszynie.  Jest to zasadniczy etap projektu rewitalizacyjnego realizowanego przez powiat w ramach inicjatywy JESSICA 2.

Czytaj więcej...

Rewitalizacja dzięki milionowym pożyczkom Jessica2

17 października 2017r. w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie miało miejsce podpisanie umowy o pożyczkę w ramach inicjatywy Jessica2, na realizację projektów rewitalizacyjnych Miasta i Gminy Krotoszyn oraz Powiatu Krotoszyńskiego. Są to pierwsze podpisane umowy w Wielkopolsce! Powiat Krotoszyński otrzyma pożyczkę w wysokości 20 mln złotych na projekt - Wsparcie rewitalizacji fizycznej, gospodarczej i społecznej poprzez rozbudowę Szpitala Powiatowego w Krotoszynie służącą koncentracji rozproszonych usług medycznych w jednej lokalizacji.

Czytaj więcej...