Wirtualny spacer po urzędzie

Pociąg turystyczny MARCIN przybędzie do Krotoszyna

11 listopada mieszkańcy naszego powiatu mogą wybrać się w historyczną podróż. Tego dnia o godzinie 08 27 przybędzie na krotoszyński dworzec pociąg MARCIN.

Historyczny skład złożony z lokomotywy spalinowej w historycznych barwach, wagonów 1 i 2 klasy oraz  wagonu barowego WARS wyruszy tego dnia z Kalisza do Poznania zatrzymując się między innymi w Krotoszynie. Pociąg zawiezie pasażerów do stolicy regionu na uroczyste obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości. Kurs powrotny odbędzie się późnym wieczorem. Po drodze na jadących czekają liczne historyczne atrakcje.

Zobacz szczegóły dotyczące rozkładu jazdy oraz cen i rezerwacji biletów.   

Pociąg MARCIN

Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Eksperci radzili pracodawcom

W ramach kolejnej edycji Europejskich Dni Pracodawców, które miały miejsce w dniach 14-25 października 2019 r., Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie zorganizował spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla pracodawców. Wzięli w nim udział przedstawiciele 29 lokalnych podmiotów sektora prywatnego i publicznego.

Czytaj więcej...

Konkurs BARWY WOLONTARIATU 2019

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego zapraszają organizacje pozarządowe, instytucje, wolontariuszy do udziału w konkursie BARWY WOLONTARIATU 2019.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do pracy w komisji

Zaproszenie  dla przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału  w pracy komisji do oceny ofert,  składanych na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia jednego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz jednego punktu na świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej w 2020 r.

Czytaj więcej...