Wirtualny spacer po urzędzie

KOMUNIKAT: Ostrzeżenie przed oblodzeniem!

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń, przekazuję treść ostrzeżenia meteorologicznego wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych  Zespół w Poznaniu dnia 15.12.2017 r.
OSTRZEŻENIE  – oblodzenie/1

Czytaj więcej...

Zgłoś kandydata do nagrody "Krotoszyński Dąb"

Rusza kolejna edycja Nagrody Starosty Krotoszyńskiego „Krotoszyński Dąb”. Nagroda ta jest przyznawana tym organizacjom, instytucjom i osobom, które w mijającym roku poprzez swoją działalność wniosły szczególne zasługi na rzecz rozwoju i promocji Powiatu Krotoszyńskiego. każdy może zgłosić swojego kandydata !!!

Czytaj więcej...

Jubileuszowe zawody strzeleckie

Z okazji jubileuszu 20-lecia funkcjonowania strzelnicy pneumatycznej LOK w Krotoszynie odbyły się zawody samorządowców Powiatu Krotoszyńskiego.           

Czytaj więcej...

Dyżury aptek w roku 2018

Godziny pracy aptek ogólnodostępnych oraz rozkład pracy aptek w porze nocnej, w niedzielę, święta i inne dni wolne od pracy na terenie Powiatu Krotoszyńskiego w 2018 roku.

Czytaj więcej...

Ostrzeżenie o silnym wietrze

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń Starosta Krotoszyński przekazuje treść ostrzeżenia meteorologicznego wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych  Zespół w Poznaniu dnia 11.12.2017 r.

Czytaj więcej...

Uwaga - zmiana w dyżurach aptek

Przypominamy, że w związku z likwidacją Apteki „Retiro” dyżury w porze nocnej przejęły inne apteki. W dniach: 8–14.12.2017 r. dyżur pełni Apteka „Gemini”, ul. Kaliska 2, Krotoszyn, tel. 62 722 02 53.