Wirtualny spacer po urzędzie

Uwaga - będzie ślisko!

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń, Starosta Krotoszyński przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne Nr 22 wydane przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych  Oddział w Poznaniu dnia 04.03.2021 r.

Czytaj więcej...

Ku czci „Wyklętych”

2 marca 2021 delegacje samorządowe Powiatu Krotoszyńskiego (pod przewodnictwem wicestarosty Pawła Radojewskiego)  oraz Miasta i Gminy Krotoszyn, a także (w imieniu młodzieży) delegacja Szkoły Podstawowej w Lutogniewie, złożyły wiązanki kwiatów pod obeliskiem na Skwerze Żołnierzy Wyklętych oraz na mogile na cmentarzu w Krotoszynie.

Czytaj więcej...

Ostrzeżenie o gęstej mgle

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń, Starosta Krotoszyński przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne Nr 21 wydane przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych  Oddział w Poznaniu dnia 02.03.2021 r.

Czytaj więcej...

Starosta Krotoszyński informuje

Na tablicach ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Krotoszynie przy ulicy 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10, z dniem 25.02.2021 r. wywieszone zostało ogłoszenie o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z części nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym, położonej w Krotoszynie przy ulicy Kopieczki, oznaczonej jako działka nr 4096 – w celu założenia i przeprowadzenia przewodów i urządzeń służących do przesyłu energii elektrycznej.

Szczegóły znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej

Treść ogłoszenia - plik pdf

Józef Jaśkowiak działa w sporcie już 70 lat

W czwartek, 18 lutego br.  w starostwie, odbyło się spotkanie poświęcone Jubileuszowi 70-lecia działalności sportowej członka honorowego KKS ASTRA w Krotoszynie - Józefa Jaśkowiaka. Blisko 89-letni, zasłużony sportowiec i działacz sportowy odebrał z rąk wicestarosty złotą odznakę honorową KOZPN w Kaliszu oraz okazały puchar ufundowany przez Wydział Edukacji, Kultury i Sportu tut. starostwa, w dowód uznania i wdzięczności za wieloletnią działalność w sporcie.

Czytaj więcej...