Wirtualny spacer po urzędzie

Informacja dotycząca stosowania sankcji

W załączeniu przekazujemy informację Dyrektora Departamentu Informacji Finansowej Ministerstwa Finansów, p. Marcina Steca, dotyczą stosowania przez instytucje obowiązane szczególnych środków ograniczających, o których mowa w ustawie z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2019 r., poz. 1115 ze zm.)
Informacja - plik pdf

Jak wyobrażasz sobie w przyszłości bioróżnorodność na świecie?

Z okazji Międzynarodowego Dnia Różnorodności Biologicznej przypadającego dnia 22 maja Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Krotoszynie wraz z Gazetą Krotoszyńską zorganizowali konkurs ekologiczny  pn. „ Jak wyobrażasz sobie w przyszłości bioróżnorodność na świecie?” Prace plastyczne dzieci i młodzieży wpływały do dnia 22 maja do godz. 24.00 w wersji elektronicznej jako komentarz pod postem na profilu FB Gazety Krotoszyńskiej.

Czytaj więcej...

Stypendia dla przyszłych studentów WSHiU

Dwoje uczniów z krotoszyńskich szkół ponadpodstawowych ma szansę studiować za darmo w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Magdalena Górska, założyciel uczelni, osobiście przekazała Staroście Krotoszyńskiemu symboliczne czeki stypendiów dla dwóch osób.

Czytaj więcej...

Krotochwile z nowym projektem

Stowarzyszenie Krotochwile, które w ubiegłym roku zaprosiło mieszkańców do zwiedzania koźmińskich zabytków, w tym wyjątkowego cmentarza żydowskiego, w tym roku realizować będzie kolejny projekt pn. "Ostatni Żyd. O Nathanie Mośkiewiczu".

Czytaj więcej...