Wirtualny spacer po urzędzie

Zaproszenie do udziału w rozeznaniu cenowym

Starosta Krotoszyński zaprasza do złożenia oferty cenowej w ramach szacowania wartości zamówienia na wykonanie „Modernizacji szczegółowej osnowy geodezyjnej w powiecie krotoszyńskim. Część II- Realizacja projektu modernizacji szczegółowej osnowy wysokościowej oraz transformacja istniejących baz danych do obowiązującego układu wysokości PL-EVRF2007-NH”.

Czytaj więcej...

Twój e-PIT - nowości w usłudze

PIT za 2019 r. będzie można złożyć od 15 lutego do 30 kwietnia 2020 r. Podatnicy, którzy skorzystają z usługi Twój e-PIT, mogą liczyć na jeszcze łatwiejsze rozliczenie rocznego podatku. Wprowadzona w ubiegłym roku usługa Twój e-PIT cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Skorzystało z niej niemal 9 mln osób. Usługa cały czas jest udoskonalana, a w tegorocznej kampanii rozliczeń PIT na podatników czeka szereg nowych udogodnień.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na badania laryngologiczne

W związku z realizacją przez Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego oraz Klinikę Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej UM w Poznaniu programu profilaktyki nowotworów głowy i szyi – „Daj sobie szansę” serdecznie zapraszamy wszystkie osoby w wieku 40-65 lat na bezpłatne, specjalistyczne badania laryngologiczne (nr rejestracji 503 414 178).

Czytaj więcej...

Przekaż 1% podatku Fundacji Szpital Powiatowy w Krotoszynie

Najbliższe miesiące to czas na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym z podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT). Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości przekazania darowizny, kwoty stanowiącej 1% podatku należnego za rok podatkowy na rzecz Fundacji „Szpital Powiatowy w Krotoszynie”, która posiada status organizacji pożytku publicznego, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000044082. W ten sposób możemy wspólnie przyczynić się do ochrony i poprawy zdrowia naszego społeczeństwa, nie uszczuplając rodzinnych budżetów.

Czytaj więcej...

Kwalifikacja wojskowa 2020

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji   oraz Ministra Obrony Narodowej z dnia 04 października  2019 r. w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2020 r. (Dz.U. z 2019 r. poz.1981),  kwalifikacja wojskowa w 2020r.  na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej  trwa od dnia 03 lutego  do dnia 30 kwietnia 2020 r.

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT: Ostrzeżenie o silnym wietrze

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń, przekazuję ostrzeżenie meteorologiczne nr 9 wydane przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych  Oddział w Poznaniu dnia 10.02.2020 r. OSTRZEŻENIE  –  Silny wiatr /1.

Czytaj więcej...