Wirtualny spacer po urzędzie

Zapraszamy na jubileuszowy turniej siatkówki

Krotoszyńskie Towarzystwo Piłki Siatkowej zaprasza na jubileuszowy X Turniej  Piłki Siatkowej z okazji 75-lecia wyzwolenia Krotoszyna. Zawody odbędą się w sobotę 19 stycznie 2020 roku w hali sportowej przy ulicy Olimpijskiej w Krotoszynie. Start imprezy o 9.30. W turnieju wezmą udział drużyny z całej Polski. Emocje i dobra zabawa gwarantowane! Patronat nad zawodami objęli Starosta Krotoszyński i Burmistrz Krotoszyna.

Czytaj więcej...

Nauczycielskie warsztaty w ramach projektu UE

9 stycznia 2020 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie miało miejsce spotkanie nauczycielskiej sieci doskonalenia „Praca z uczniem metodą eksperymentu”, do której należy 8 nauczycieli ze szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Krotoszyński.

Czytaj więcej...

Pracodawca do 31 stycznia ma czas na przesłanie PIT-11

Przedsiębiorcy, którzy zatrudniali w 2019 r. osoby fizyczne, muszą sporządzić imienne informacje o wysokości dochodów tych osób (PIT-11, PIT-R) i zbiorcze deklaracje o pobranym podatku (PIT-4R, PIT-8AR). Na przesłanie ich do urzędu skarbowego mają czas do 31 stycznia 2020 r. W tym roku muszą oni również pamiętać o poprawnym wpisaniu ulgi dla młodych pracowników (do 26 r. ż.).

Czytaj więcej...

Wielkoorkiestrowe pływanie na Wodniku

Starostwo Powiatowe w Krotoszynie po raz kolejny aktywnie włączyło się w charytatywną akcję zorganizowaną w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W maratonie pływackim udział wzięli zarówno pracownicy starostwa (z wicestarostą na czele) oraz członkowie ich rodzin.

Czytaj więcej...

Uwaga organizacje pozarządowe !!!

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli". Spotkanie odbędzie się 22 stycznia 2020 r. w Poznaniu, w ramach współpracy instytucji oraz wsparcia działań i rozwoju jednostek samorządu terytorialnego, instytucji kultury i trzeciego sektora.

Czytaj więcej...