Wirtualny spacer po urzędzie

Powiat Krotoszyński z nagrodą za działania proekologiczne

2 grudnia 2020 r. odbyła się gala rozdania nagród i wyróżnień laureatom XXI edycji Konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego” w kategorii I - działania proekologiczne. Z uwagi na obecną sytuację spotkanie miało charakter zdalny. Jednym z laureatów konkursu został Powiat Krotoszyński.

Czytaj więcej...

Ostrzeżenie : Opady marznące

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń, przekazuję ostrzeżenie meteorologiczne nr 67 wydane przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych  Oddział w Poznaniu dnia 02.12.2020 r.

Czytaj więcej...

Smolice, Raszewy i Pasierby mają już ścieżkę

Zakończono właśnie inwestycję pn. "Budowa ścieżki pieszo - rowerowej wzdłuż drogi powiatowej nr 4926P Smolice - Raszewy - Pasierby - granica powiatu krotoszyńskiego Gmina Kobylin". W minioną środę odbył się odbiór techniczny fragmentu przebiegającego przez Smolice.

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu - punkt nieodpłatnej pomocy prawnej

Wyniki otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia jednego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz jednego punktu na świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej w 2021 roku.

Czytaj więcej...

Mamy nowy mammograf

SP ZOZ w Krotoszynie ma nowy mammograf. Został on zakupiony przez dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Zdrowia. Wszystkie Panie, które w najbliższym czasie planują wykonać mammografię, zapraszamy do pracowni mammograficznej. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna (62 582 12 29), podczas której należy podać numer PESEL.

Czytaj więcej...