Wirtualny spacer po urzędzie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla rolników

W dniu 2 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w Sali Domu Ludowego w Lutogniewie odbędzie się spotkanie informacyjne dla rolników i mieszkańców wsi pt. „Wspólnie dla wielkopolskiej wsi”, organizowane pod Honorowym Patronatem Wojewody Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmann.

Czytaj więcej...

UWAGA organizacje pozarządowe!

Zapraszamy organizacje pozarządowe na dwa warsztaty. Pierwszy - z Urzędem Skarbowym - dotyczy sporządzania sprawozdań finansowych, drugi to szkolenie "Akademia Stanowienia Dobrego Prawa" organizowane przez Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o wyborze oferty – podręczniki

Dotyczy zapytania ofertowego na zakup i dostawę podręczników dla uczniów szkół ogólnodostępnych uczestniczących w dodatkowych zajęciach dydaktycznych w ramach projektu pn. „Moje kompetencje - moja przyszłość" - rozwój potencjału uczniów ze szkół powiatu krotoszyńskiego, z podziałem na zadania.

Czytaj więcej...

Konkursy na stanowiska dyrektorskie

Zarząd Powiatu krotoszyńskiego ogłasza konkursy na stanowisko dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Koźminie Wlkp. i na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wlkp.

Czytaj więcej...