Wirtualny spacer po urzędzie

Czy normalizacja w technikum jest potrzebna?

W czwartek, 11 lutego 2021 r. odbyło się seminarium pt. „Normalizacja w technikum – czy jest potrzebna?”. Organizatorami tego wydarzenia edukacyjnego było Starostwo Powiatowe w Krotoszynie i Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Krotoszynie we współpracy z Polskim Komitetem Normalizacyjnym reprezentowanym przez pana dr. inż. Zygmunta Niechodę.

Czwartkowe seminarium to już kolejne wydarzenie z obszaru edukacji normalizacyjnej, które organizuje Wydział Edukacji, Kultury i Sporu nieprzerwanie od 2016 roku. Głównymi adresatami są przede wszystkim uczniowie krotoszyńskich szkół ponadpodstawowych oraz ich nauczyciele.

We wczorajszych zajęciach przeprowadzonych na platformie edukacyjnej wzięło udział ponad 50 nauczycieli przedmiotów zawodowych ze wszystkich szkół prowadzonych przez Powiat Krotoszyński. Seminarium było objęte patronatem honorowym Starosty Krotoszyńskiego.

Poza tym w promocję normalizacji jest zaangażowana szczególnie jeszcze inna szkoła – ZSP nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie, która jest organizatorem Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej. Najbliższa jego edycja zostanie przeprowadzona już 17 marca 2021 r.

W tym miejscy w imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania dla pana dr. inż. Zygmunta Niechody za przeprowadzenie szkolenia, dyrekcji ZSP nr 1 w Krotoszynie za przeprowadzenie transmisji i opiekę technologiczną oraz Redakcji iKrotoszyn.pl za patronat medialny.

Więcej info:

https://www.pkn.pl/

https://www.pkn.pl/sites/default/files/sites/default/files/imce/files/wiadomosci_pkn/w4_2018.pdf