Wirtualny spacer po urzędzie

Komunikat ARMiR

13 kwietnia u jednej z osób pracujących w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Krotoszynie potwierdzono obecność wirusa Covid – 19. Kierownictwo biura wprowadziło niezwłocznie wszystkie niezbędne procedury bezpieczeństwa. Obecnie biuro jest nieczynne.

Pomieszczenia placówki zostały zdezynfekowane.

Osoba zakażona oraz pracownicy mogący mieć z nią kontakt zostali objęci kwarantanną. Ich stan zdrowia jest na bieżąco monitorowany.

W celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa, od 14 kwietnia Biuro Powiatowe w Krotoszynie jest tymczasowo nieczynne.

Jednocześnie zapewniona została ciągłość obsługi beneficjentów. Dokumenty można składać za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej lub poprzez skrytkę ePUAP.

Można je również pozostawić we wrzutniach znajdujących się w najbliższych jednostkach ARiMR, tj. w biurach powiatowych w Jarocinie (ul. Moniuszki 29a) i Ostrowie Wlkp. (ul. Staroprzygodzka 117).

Do dyspozycji beneficjentów pozostają również numery telefonów tych biur powiatowych:

BP ARiMR w Jarocinie

Wydział IRZ tel. 62 7657259
Wydział Płatnościowy tel. 62 7657255
Kierownik tel. 62 7657261
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BP ARiMR w Ostrowie Wlkp.

Wydział IRZ tel. 62 7914044
Wydział Płatnościowy tel. 62 7914036
Kierownik tel. 62 7914034
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji dotyczących pracy ARiMR podczas stanu epidemii znajduje się tutaj: https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/komunikat-dotyczacy-pracy-arimr-nowe-informacje-kopiuj-1.html

Michał Zieliński
Dyrektor
Wielkopolski Oddział Regionalny
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa