Wirtualny spacer po urzędzie

Studia pielęgniarskie w Krotoszynie! Trwa rekrutacja!

Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie, otrzymała uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym, na kierunku PIELĘGNIARSTWOFilii w Krotoszynie. To oznacza, iż w nadchodzącym semestrze rozpoczną się już zajęcia w stolicy naszego powiatu.

Rekrutacja na studia I stopnia na kierunku PIELĘGNIARSTWO trwa do 18 lutego br., a zajęcia odbywać się będą w specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeniach Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie. Poniżej można pobrać pełną informację o zasadach trwającej rekrutacji.

Pielęgniarstwo_rekrutacja

Otwarcie nowego kierunku studiów w Krotoszynie stało się możliwe dzięki staraniom Powiatu Krotoszyńskiego. Niemały swój udziął miała w tym Wanda Kruszczyńska, magister pielęgniarstwa, szefowa  Centrum Kształcenia i Doskonalenia "Eskulap" w Krotoszynie.

W miniony piątek, 24 stycznia 2020 r., starostowie Stanisław Szczotka, Paweł Radojewski i Wanda Kruszczyńska przekazali miejscowym dziennikarzom informacje na temat studiów, rekrutacji i inauguracji działalności. 

nadesłane materiały: PWSZ Gniezno
oprac. Marzena Wisniewska
zdjęcia: Małgorzata Krupa