Wirtualny spacer po urzędzie

Uwaga organizacje pozarządowe !!!

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli". Spotkanie odbędzie się 22 stycznia 2020 r. w Poznaniu, w ramach współpracy instytucji oraz wsparcia działań i rozwoju jednostek samorządu terytorialnego, instytucji kultury i trzeciego sektora.

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom samorządów, trzeciego sektora, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej "Europa dla obywateli", w realizacji:

  • projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego,
  • inicjatyw lokalnych,
  • zaangażowania społecznego i demokratycznego,
  • pamięci europejskiej.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, m.in. jakie są cele, założenia i priorytety programu oraz terminy konkursu wniosków w 2020 roku.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny* na stronie internetowej polskiego Punktu Kontaktowego "Europa dla obywateli", gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia: https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-europa-dla-obywateli-22-stycznia-poznan/

TERMIN: 22 stycznia 2020 r., godz. 11.00-14.15 (rejestracja od godz. 10.30).

MIEJSCE: dokładne miejsce spotkania w potwierdzeniu – po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymają Państwo w ciągu najbliższych dni informację mailową dotyczącą miejsca spotkania.

Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o spotkaniu Państwa kanałami informacyjnymi wszystkim, którzy byliby zainteresowani podjęciem współpracy międzynarodowej w ramach programu "Europa dla obywateli".

Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli"

Europe for Citizens Contact Point Poland
Al. Ujazdowskie 41
00-540 Warszawa
tel. +48 22 447 61 16
tel. +48 22 447 61 74
www.europadlaobywateli.pl
www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli
www.iam.pl/pl/programy/europa-dla-obywateli

*Uprzejmie informujemy, że potwierdzenia o uczestnictwie nie są generowane automatycznie, wszelkie niezbędne informacje dotyczące spotkania przesyłamy drogą mailową bliżej terminu spotkania.