Wirtualny spacer po urzędzie

Zaproszenie do udziału w rozeznaniu cenowym

Zapraszamy do złożenia oferty cenowej w ramach  szacowania wartości zamówienia na wykonanie „Modernizacji ewidencji gruntów i budynków - założenie ewidencji budynków i lokali, aktualizacja ewidencji gruntów w zakresie użytków gruntowych, redakcja map oraz digitalizacja materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego”, realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020: Osi Priorytetowej 2: „Społeczeństwo informacyjne”, Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałania 2.1.2 „Cyfryzacja geodezyjnych rejestrów publicznych”.

Szczegółowy zakres i warunki wykonania zamówienia określone zostały w załącznikach:

  • opis przedmiotu zamówienia,
  • projekt umowy.

Formularz szacowania wartości planowanego zamówienia proszę przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 3 grudnia  2019r.  na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niniejsze szacowanie wartości planowanego zamówienia nie stanowi ofert w myśl art. 66 Kodeksu cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

W załączeniu: