Wirtualny spacer po urzędzie

Zapraszamy na DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH!

W najbliższą sobotę 11 maja 2019 r. zapraszamy Mieszkańców Powiatu Krotoszyńskiego do zapoznania się z realizowanymi przez Powiat projektami z funduszy UE. Od godziny 10.00 do 12.00 w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie prezentowane będą nowe e-usługi dla mieszkańców. Zapraszamy też na boisko przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K.F. Libelta w Krotoszynie, gdzie w godzinach 9.00 – 11.00 zapoznamy odwiedzających z formami aktywności, a także zaprezentujemy, jak poprawnie korzystać z siłowni zewnętrznych.

Przypominamy: w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie prezentowane będą nowe e-usługi dla mieszkańców. Z pomocą pracowników każdy będzie mógł nauczyć się jak w praktyce załatwić sprawę przez internet. Pokazy i warsztaty - "na żywo" - na pokazowym komputerze. Zapraszamy na ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10!

Na boisku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K.F. Libelta w Krotoszynie zapoznamy odwiedzających z formami aktywności, a także zaprezentujemy, jak poprawnie korzystać z siłowni zewnętrznych. Zapraszamy seniorów, dorosłych i dzieci na zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. Zapraszamy – plac Jana Pawła II nr 5.

Wstęp wolny!

E-usługi - STAROSTWO

Boisko - ZSP 2