Wirtualny spacer po urzędzie

UWAGA ORGANIZACJE POZARZĄDOWE!!!

Szanowni Państwo,

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tematyką ochrony danych osobowych w organizacjach pozarządowych w świetle unijnego rozporządzenia RODO, które wchodzi w życie z dniem 25 maja 2018 r., Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych (CIWIS) w Kaliszu przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "RODO w NGO".

Szkolenie odbędzie się 15 maja 2018 r., godz. 10:00-16:00 w Jarocińskim Ośrodku Kultury przy Placu Festiwalu Muzyki Rockowej 1

Szkolenie przeznaczone jest dla członków organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, itd.) z subregionu kaliskiego (Miasto Kalisza oraz powiaty: jarociński, kaliski, kępiński, krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski).

Max. 1 osoba z danej NGO

 

Prowadzący: dr Jarosław Greser

 

Zapisy wyłącznie przez formularz online: https://www.kip.kalisz.pl/2018/04/17/bezplatne-szkolenie-dla-organizacji-pozarzadowych-rozporzadzenie-rodo-15-maja-2018-r-w-jarocinie/

 

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

W razie pytań, zapraszam do kontaktu: Mateusz Walczak tel. 62 765 60 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Opracowanie: OB