Wirtualny spacer po urzędzie

Bezpłatna mammografia

Zachęcamy panie w wieku 50-69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 1 grudnia 2017 r. w godz. 09:00 - 17:00 przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie, ul. Mickiewicza 29.

W związku z ogólnopolskim Programem Profilaktyki Raka Piersi realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia, zapraszamy mieszkanki Krotoszyna i okolic do wzięcia udziału w BEZPŁATNEJ mammografii. Badania adresowane są do kobiet w wieku 50-69 lat*.

Pamiętajmy, że tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w naszym organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe. Niestety zadowalający wynik poprzedniego badania nie zawsze gwarantuje, że obecnie naszemu zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo – nowotwór piersi. Czasami kobiety rezygnują z kolejnych badań, ułatwiając tym samym rozwój choroby. Rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na nasze samopoczucie, przez co często zostaje zdiagnozowany zbyt późno.

Panie zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych badań mammograficznych powinny zarejestrować się telefonicznie:  85 676 03 32 ; 85 6767 13 22, lub na stronie www.wirtusplus.pl.

Godzina badania ustalana jest indywidualnie z pacjentkami podczas rejestracji. 

* Panie nieobjęte programem profilaktyki raka piersi mogą wykonać badanie odpłatnie.