Wirtualny spacer po urzędzie

Akcja poboru krwi w krotoszyńskim muzeum

W dniu 16.07.2017 r. odbyła się akcja poboru krwi w krotoszyńskim muzeum, organizowana przez Polski Czerwony Krzyż, podczas której oddało ten bezcenny lek 47 osób (łącznie 21.150 litrów), a zgłosiło się 50. Wśród oddających było kilkanaście osób, które oddały krew po raz pierwszy. Na 47 krwiodawców było 18 kobiet.

Zważywszy na okres urlopowy uważamy, że XVIII akcja była ze wszech miar udana i zapraszamy już na przyszły rok. Wszystkim, którzy zgłosili się do oddania krwi w podziękowaniu podarowaliśmy upominki, a trzy osoby wylosowały ciekawe nagrody: wycieczka do Brukseli i 2 rowery. Szczęśliwcom gratulujemy i jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy także wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do przygotowania akcji i pomagali w jej przeprowadzeniu. Szczególne podziękowania kierujemy dla sponsorów, bo to dzięki ich szczególnemu zrozumieniu istoty problemu, jakim jest ciągły brak krwi, oraz umiejętności dzielenia się tym co posiadają, udało się to wszystko osiągnąć. Sponsorami byli: Europoseł Andrzej Grzyb, Europoseł Krystyna Łybacka, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Urząd Miejski w Krotoszynie, Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, PGKiM Krotoszyn, Center-Auto Partner J i A Garcarek Mercedes Kalisz, Galeria Krotoszyńska, Bolsius Polska, Centrum Ogrodnicze Domestica, WODNIK Krotoszyn, Nowak Jacek Rowery Lutogniew, Oddział Rejonowy PCK Krotoszyn, oraz Intermarche Krotoszyn.

Zapraszamy również na akcję poboru krwi przy Intermarche w Krotoszynie 10.08.2017 r. od godz. 8.00 do 12.00.

Krzysztof Kierzek
Prezes OR PCK Krotoszyn