Wirtualny spacer po urzędzie

Ziemowit Janaszek czarował w Bili

W ramach akcji „Bilard Sportem Wszystkich – cała Polska gra w bilard” w Krotoszyńskim Centrum Bilardowym odbył się pokaz tricków bilardowych w wykonaniu Ziemowita Janaszka – Mistrza Polski w trickach bilardowych. 

W trakcie godzinnego pokazu mistrz zachęcał dzieci do wspólnej zabawy. Miały one za zadanie asystować przy wykonywaniu różnych tricków, co chętnie robiły z dużym zaangażowaniem.

Drugą okazją do spotkania było 10 – lecie UKS Bila. Prezes klubu Paweł Galeja przypomniał najważniejsze wydarzenia z życia klubu. Uśmiech na twarzach wzbudzały zdjęcia zawodników sprzed kilku lat, gdy jeszcze jako małe dzieci próbowali swoich sił w bilardzie. Wręczył także podziękowania sponsorom bez których nie możliwa byłaby realizacja zamierzeń i celów klubu.  Aktualni i byli zawodnicy UKS Bili otrzymali pamiątkowa znaczki i karty bilardzisty.

Oprócz niego swoją obecnością zaszczycili Wicestarosta Krotoszyński – Paweł Radojewski, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu - Przemysław Wójcik oraz Władysław Ulatowski z Urzędu Miasta i Gminy w Zdunach. Oczywiście nie zabrakło grup dzieci z Zespołu Szkół w Zdunach z wychowawczyniami.

Zdjęcia: Sebastian Szostak