Wirtualny spacer po urzędzie

Trzy pierwsze miejsca dla uczniów z Krotoszyna !

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie z klas III i IV TB, pod opieką Elżbiety Gimer-Kicman i Grażyny Hamrol, brali udział w IV edycji Olimpiady Budowlanej organizowanej przez Międzynarodowa Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

I i II etap olimpiady był etapem wirtualnym, który odbywał się w szkole i w którym brali udział wszyscy uczniowie klas III i IV TB. 

Do finału zakwalifikowało się 19 osób , z których 10 osób wzięło udział w finale olimpiady we Wrocławiu. Finał ten odbył się 4 kwietnia 2017 i brało udział 55 osób z całej Polski. 

Krotoszyn reprezentowali: Karolina Andrzejak, Jędrzej Długosz, Daria Sierakowska, Tomasz Bielawny, Filip Parczyński, Jakub Rotmann, Patryk Stasik, Krystian Szulc, Robert Szwacki i Norbert Wąsik.

Uczennica ZSP nr 1 w Krotoszynie Daria Sierakowska zajęła pierwsze miejsce  i otrzymała możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów inżynierskich na kierunku budownictwo.

Drugie miejsce zajął uczeń ZSP nr 1 w Krotoszynie Jędrzej Długosz , który otrzymał tablet oraz możliwość studiowania nieodpłatnie dwa semestry w MWSLiT we Wrocławiu.

Natomiast trzecie miejsce zajął uczeń Filip Parczyński , także z ZSP nr 1 w Krotoszynie , który otrzymał możliwość studiowania nieodpłatnie przez jeden semestr w MWSLiT we Wrocławiu.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczniów i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: ZSP1 Krotoszyn