Wirtualny spacer po urzędzie

Uroczysta Inauguracja Studiów Podyplomowych w Krotoszynie

Studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki uruchomiono w Krotoszynie. Pierwsi studenci odebrali już swoje indeksy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska oświatowego, Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Eskulap” w Krotoszynie nawiązało współpracę z Wielkopolską Wyższą Szkołą Społeczno-Ekonomiczną w Środzie Wielkopolskiej w zakresie studiów podyplomowych z: oligofrenopedagogiki, przygotowania pedagogicznego, języka angielskiego w zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz innych specjalności (www.centrumeskulap.eu).

W dniu 22 października 2016r. w Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Eskulap” w Krotoszynie rozpoczęła się uroczysta inauguracja Studiów podyplomowych z zakresu oligofrenopedagogiki.  W imieniu prorektora, prof. zw. dr hab. Ireneusza Kubiaczyka, indeksy studentom pierwszego semestru wręczyła Dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Eskulap” w Krotoszynie Wanda Kruszczyńska, która studentom i kadrze pedagogicznej życzyła wytrwałości i sukcesów, zarówno w przekazywaniu wiedzy jak i jej zdobywaniu.