Wirtualny spacer po urzędzie

Podsumowanie konkursu „Czujka w domu…”

20 października 2016 r.  w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie odbyło się - z udziałem starosty Stanisława Szczotki oraz burmistrza Franciszka Marszałka Burmistrza Krotoszyna, podsumowanie konkursu „Czujka w domu tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”. Gospodarzem uroczystości był bryg. Jacek Strużyński - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.Wylosowanym uczestnikom konkursu wręczono czujki tlenku węgla.

Bryg. Jacek Strużyński poinformował, iż na konkurs wpłynęły 362 ankiety, do losowania zakwalifikowano 358 z nich . Wśród osób, które wypełniły ankiety rozlosowano nagrody w postaci 80 czujek tlenku węgla. Wręczenie urządzeń zostało  poprzedzone krótkim filmem instruktażowym pt. Nie dla czadu.

Starosta Krotoszyński S. Szczotka podziękował wszystkim za udział w konkursie, akcentując jego walory edukacyjne w zakresie wzrostu świadomości  mieszkańców powiatu w sferze bezpieczeństwa. 

Konkurs został zorganizowany w ramach realizacji programu „Bezpieczny Powiat Krotoszyński” przez Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski w Krotoszynie oraz Komendę Powiatową PSP. Czujki tlenku węgla zostały zakupione ze środków Urzędu Miejskiego w Krotoszynie oraz Starostwa Powiatowego w Krotoszynie.

Zobacz także: Rozlosowano czujki - lista zwycięzców

Opracował: A. Wichłacz
Foto: M. Wiśniewska