Wirtualny spacer po urzędzie

Turniej Czterech Wspinalni

W dniu 15 września 2016 na obiektach Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie i Pleszewie, odbyły się zawody w sporcie pożarniczym w ramach VI edycji „Turnieju Czterech Wspinalni”.

Otwarcia turnieju dokonał Komendant KP PSP w Krotoszynie bryg. Jacek Strużyński po odebraniu meldunku o gotowości do zawodów, od D-cy JRG Krotoszyn kpt. Sławomira Włodarczyka.

Do zawodów przystąpiły następujące drużyny reprezentujące Komendy miejskie oraz powiatowe PSP: Poznań, Pleszew, Kalisz, Krotoszyn, Ostrów Wlkp. Po zaciętej rywalizacji w Krotoszynie i  zakończeniu I etapu, drużyny przeniosły się do Pleszewa, gdzie odbyły się drugie zawody tej edycji. Po rozegraniu konkurencji „wspinania po drabinie hakowej”  klasyfikacja końcowa zawodów odbywających się w Krotoszynie przedstawiała się następująco:

Klasyfikacja indywidualna:
1. Majcher Krzysztof - KM PSP Poznań
2. Walkowiak Marcin - KM PSP Poznań
3. Woźniak Krzysztof - KM PSP Kalisz
4. Bartoszewski Andrzej - KM PSP Kalisz
5. Drążek Damian - KP PSP Pleszew
6. Jasiński Tomasz - KM PSP Kalisz

Klasyfikacja zespołowa:
1. KM PSP Kalisz
2. KM PSP Poznań
3. KP PSP Pleszew
4. KP PSP Ostrów Wlkp.
5. KP PSP Krotoszyn     

Zawodnicy po zakończeniu turnieju z rąk Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie bryg. Jacka Strużyńskiego otrzymali gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy.
Dziękujemy za sprawne przeprowadzenie zawodów komisji sędziowskiej w składzie: bryg. Robert Kaczmarek (KP PSP Pleszew),  mł. bryg. Robert Kurcbach (KM PSP Kalisz), mł. bryg. Marek Kolenda (KP PSP Ostrów Wlkp.), kpt. Tomasz Patryas (KP PSP Krotoszyn) oraz bryg. Tomasz Niciejewski (KP PSP Krotoszyn).

Tekst - kpt. Sławomir Włodarczyk
Foto - sekc. Szymon Kujawa