Wirtualny spacer po urzędzie

Zawalcz o swoje serce!

Stowarzyszenie „POMÓŻMY SOBIE” zaprasza w dniu 24 września 2016 roku o godz. 10,00 na boisko przy ul. Fabrycznej (Park Dworcowy) w Krotoszynie, skąd wyruszy organizowany już po raz piąty „SPACER DLA SERCA”.

Weź udział w organizowanej imprezie i podejmij próbę zmiany stylu życia korzystając z poniższych zaleceń:

„ŻYJ AKTYWNIE” – prowadź aktywny styl życia, nie unikaj aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i korzystaj z wszystkich możliwych form wysiłku fizycznego dostosowanych do Twojego stanu zdrowia, skorzystaj z porad fizjoterapeutów i ich praktycznych wskazówek rehabilitacyjnych.

„ODŻYWIAJ SIĘ Z SERCEM” – poznaj zasady zdrowego odżywiania, kształtuj prawidłowe nawyki i zwyczaje żywieniowe a niezbędną wiedzę uzyskasz uczestnicząc w prelekcji na temat „Zachowania zdrowotne w profilaktyce chorób serca i układu krążenia” oraz podczas indywidualnych wywiadów i porad dietetyków.

„SERCE NA CAŁE ŻYCIE” – skorzystaj z proponowanych podczas imprezy badań diagnostycznych oraz możliwości konsultacji ich wyników oraz własnego stanu zdrowia z kardiologami i dietetykami oraz uzyskaj indywidualną poradę specjalistyczną.

Podejmując decyzję o udziale w tej imprezie pamiętaj, że robisz to dla siebie, dla własnego zdrowia i dobrego samopoczucia

Szczegóły na załączonym plakacie.