Wirtualny spacer po urzędzie

Obóz zapaśniczy Klubu „Olimpijczyk” Sulmierzyce

Młodzi zapaśnicy z Sulmierzyckiego Klubu "Olimpijczyk" wrócili już wprawdzie do codziennych zajęć, ale wciąż mają w pamięci niedawny obóz w Międzywodziu. W zgrupowaniu wojewódzkim brali udział najmłodsi zawodnicy klubu, gdzie szlifowali techniki zapaśnicze pod wodzą trenera Rafała Patalasa, Mieczysława Chomicza z Grunwaldu Poznań, oraz Andrzeja Erberta z klubu Sobieskiego Poznań.

W zgrupowaniu uczestniczyło 100 zawodników i zawodniczek z województwa wielkopolskiego z takich klubów jak Grunwald Poznań, Sobieski Poznań, Grunwald Plewiska, Tęcza Środa Wlkp., Husarz Gniezno.

Zawodnicy oprócz nauki technik zapaśniczych wypoczywali na plaży kąpiąc się w Bałtyku. W czasie trwania obozu zwiedzili sąsiednie miasto Dziwnów, jak i Międzyzdroje oraz najwyższy klif nad polskim Morzem Bałtyckim - „Gosań” – 93 m npm. Droga powrotna do Sulmierzyc upłynęła szybko i w miłych nastrojach. Zadowoleni szczęśliwie wrócili do swoich domów. Dzieci przeżyły mnóstwo przygód, było dużo śmiechu i niesamowitych wrażeń.

Rafał Patalas