Wirtualny spacer po urzędzie

Jednorazowe stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Starosta Krotoszyński uprzejmie informuje, iż Samorząd Województwa Wielkopolskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz studentom szkół wyższych jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Wielkopolskiego za szczególne osiągnięcia związane z edukacją.

Zasady udzielania w/w stypendium określone zostały w „Regulaminie przyznawania jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Wielkopolskiego”, który stanowi załącznik do Uchwały Nr XVIII/490/16 Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z dnia 25 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. Woj. Wiel. z 2016 r. poz. 3069).Wnioski wypełnione komputerowo należy składać w Departamencie Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań, w terminie do 15 lipca 2016 r. Dodatkowo wersję elektroniczną dokumentu należy przesłać na adres mailowy Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Do wniosku należy załączyć oświadczenie kandydata do stypendium o zamieszkaniu na terenie województwa wielkopolskiego.„Regulamin przyznawania jednorazowych stypendiów (...)” wraz z wzorami wniosków o przyznanie stypendium i „Instrukcja wypełniania wniosku (...)” jest do pobrania na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Ścieżka dostępu: www.umww.pl/Urząd/Departament Edukacji i Nauki/Jednorazowe stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Dodatkowych informacji dot. ww. stypendiów udziela pani Ewa Wesołowska-Nowak, nr tel. 61 626 65 78.

Rozpatrzenie złożonych wniosków przez Komisję Stypendialną i zatwierdzenie przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego nastąpi na przełomie listopada i grudnia br. Lista stypendystów zostanie podana do publicznej wiadomości.

Tekst: A. Gronowicz EKS