Wirtualny spacer po urzędzie

Cerama podpisała umowę z "Ewą"

W piątek, 3 czerwca 2016 r., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, podpisana została kolejna umowa o współpracy dydaktycznej w zakresie tworzenia klas patronackich oraz wsparcia procesu kształcenia w klasach patronackich pomiędzy Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Handlowym „EWA” Spółka Akcyjna w Krotoszynie a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie.

Z ramienia PPH „EWA” SA dokument podpisali – Bartosz Demaniuk – Dyrektor Naczelny, Prezes Zarządu i Krystyna Kostencka – Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych, Członek Zarządu. Z ramienia ZSP nr 1 – Mirosława Cichowlas - Dyrektor Szkoły. Umowę sygnował Stanisław Szczotka - Starosta Krotoszyński.

Celem umowy jest współpraca w zakresie kształcenia i rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności młodzieży uczącej się w szkole w celu optymalnego przygotowania uczniów do podjęcia i wykonywania pracy zawodowej. Patronatem zostały objęte klasy Technikum nr 1 im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Krotoszynie – technik analityk i technik logistyk.

Tekst: ZSP1 Krotoszyn
Zdjęcia: Waldemar Wronecki