Wirtualny spacer po urzędzie

W Konarzewie powitano lato

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Konarzewie powitał już lato! Imprezę połączono ze Świętem Patrona.
 
Zaproszenie na spotkanie przyjęli m.in.: starosta Stanisław Szczotka, burmistrzowie Zdun - Tomasz Chudy i Miłosz Zwierzyk, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego Przemysław Wójcik oraz wielu innych, także dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół i placówek.
Dzięki pracownikom ośrodka impreza była przygotowana perfekcyjnie. Po ogłoszeniu wyników konkursu związanego z patronem, zaprezentował się szkolny teatr Kameleon, który doprowadził widzów do łez (ze śmiechu oczywiście).
Tego dnia uczniowie mogli skorzystać z wielu atrakcji. Były m.in. przejażdżki nową bryczką i samochodem strażackim, zabawy w towarzystwie Bzika, skoki na dmuchanym zamku. Była też cukrowa wata, popcorn i kiełbaski z ogniska. Muzyka, zabawy, tańce pochłonęły wszystkich, i młodszych, i starszych.
Zorganizowanie "Powitania Lata" w Konarzewie było możliwe dzięki życzliwemu wsparciu:
- Patronat Powiatu Krotoszyńskiego - dofinansowanie imprezy i przedsięwzięć z budżetu Powiatu, wsparcia rzeczowego, a także współorganizacji w ramach Planu Promocji Powiatu oraz kalendarza imprez,
- Zarząd Powiatu Krotoszyńskiego - dofinansowanie dla Stowarzyszenia Motylek w ramach działania publicznego „Wspieranie inicjatyw na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych dla organizacji pozarządowych",
- dofinansowania oraz wkład pozafinansowy – indywidualni darczyńcy.
Wszystkim ludziom o wielkich sercach serdecznie dziękujemy!
 
Zdjęcia: Małgorzata Krupa, Barbara Łasińska, Ewa Jakubczak