Wirtualny spacer po urzędzie

Licealiada 2015 - Trójka trzecia w rejonie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie zajął trzecie miejsce w finale rejonu Halowej Piłki Nożnej w ramach Licealiady.

Krotoszyńska drużyna, prowadzona przez Radosława Stefańskiego, awansowała do fazy rejonowej po zwycięstwie na szczeblu powiatowym.

Organizatorzy zmagań rejonowych podzielili startujące zespoły na dwie grupy. W pierwszej z nich zwyciężyła drużyna z Kępna wyprzedzając II LO z Kalisza i team z Ostrzeszowa z dwoma wysokimi porażkami. W grupie B znalazł się ZSP nr 3 z Krotoszyna, III LO z Kalisza oraz zespoły z Ostrowa Wlkp. i Pleszewa. W pierwszym spotkaniu Trójka zremisowała bezbramkowo z Pleszewem. W kolejnym - Krotoszyn pokonał ekipę z Ostrowa Wlkp. Decydujący mecz dający możliwość gry w finale Trójka przegrała z III LO z Kalisza. W meczu o trzecie miejsce krotoszyński zespół wygrał z II LO z Kalisza. Natomiast w finale Kępno pokonało III LO z Kalisza.

W zespole ZSP 3 zagrali: Mikołaj Kaźmierczak, Łukasz Budziak, Patryk Wojtkowiak, Remigiusz Kotecki, Kamil Talarczyk, Adam Szczepaniak, Tomasz Pogoda, Sebastian Kaźmierczak, Bartłomiej Stachowiak i opiekun Radosław Stefański

Tekst i fot. ZSP3 Krotoszyn