Wirtualny spacer po urzędzie

Jubileusz 65-lecia w Zespole Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie

Świętowanie z Zespole Szkół Specjalnych z okazji 65-lecia Szkoły zapoczątkował apel przygotowany przez uczniów i ich opiekunów który odbył się dnia 7 maja. Następnie cała społeczność szkolna świętowała ten dzień pod grzybkiem na grillu.
21 maja z okazji Jubileuszu 65-lecia Szkoły organizowany będzie na terenie naszej szkoły już po raz 22 Dzień Integracji.
Tegoroczna integracja odbędzie się pod hasłem różnorodności kulturowej. Już dziś zapraszamy miłych gości na godz.9.00  do ZSS ul. Ostrowska 49.

Kolejną atrakcją związaną z uroczystością Jubileuszu 65-lecia w ZSS jest organizowany konkurs plastyczny, którego głównym tematem jest maksyma  patronki szkoły – Marii Grzegorzewskiej: „ Nie należy nikogo potępiać, nikogo przekreślać, bo w każdym jest coś pozytywnego” . Do udziału w konkursie zaproszono przedszkolaków oraz uczniów szkół integracyjnych i ościennych ośrodków i szkół specjalnych .
W dniu 23 maja o godz. 10.00 w kościele p.w. Św. Jana Chrzciciela od będzie się msza święta w intencji naszej Szkoły, na którą serdecznie zapraszamy.