Wirtualny spacer po urzędzie

Turniej motoryzacyjny szkół ponadgimnazjalnych

24 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wielkopolskim odbył się etap powiatowy XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Organizatorami tegorocznego turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wielkopolskim. Do etapu powiatowego po eliminacjach szkolnych przystąpiły trzyosobowe drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu krotoszyńskiego.   
Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji etapu powiatowego Turnieju, komisja wyłoniła zwycięzców. Pierwsze miejsce oraz Puchar Starosty Krotoszyńskiego uzyskał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie. Na drugim miejscu znalazł się i zdobył Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Krotoszynie Zespół Gimnazjum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Kobylinie. Trzecie miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski zdobył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wielkopolskim.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji, uczestnicy Turnieju, uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wielkopolskim oraz zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia pokazów: ratownictwa medycznego przeprowadzonego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie i ratownictwa drogowego przeprowadzonego przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.  

Tekst i foto organizator