Wirtualny spacer po urzędzie

Pomogli Patrykowi i wielu innym

Podziękowanie

Pragnę złożyć w imieniu własnym, Patryka oraz jego rodziny serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy wykazali ogromne  serce, chęć dzielenia się życiem z drugim człowiekiem i zarejestrowali się w bazie potencjalnych dawców szpiku podczas zorganizowanej akcji „Pomóż Patrykowi i innym” w dniu 26 stycznia br.
Dzięki Państwa tak szlachetnej decyzji zarejestrowało się w bazie potencjalnych dawców szpiku 376 osób. Każda zarejestrowana osoba, to szansa na nowe życie dla chorych na białaczkę i inne choroby krwi, dla osób potrzebujących przeszczepienia od dawcy niespokrewnionego.
Składam  również podziękowania tym wszystkim, którzy poprzez ogrom pracy oraz otwarte serce  bezpośrednio  zaangażowali się w zorganizowanie i przeprowadzenie tej akcji.
Osoby, które nie mogły przybyć aby się zarejestrować, a mają wolę przystąpienia do grupy potencjalnych dawców szpiku, mogą to uczynić w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krotoszynie, ul. dr Wł. Bolewskiego 8 lub poprzez stronę internetową Fundacji DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska www.dkms.pl.

Starosta Krotoszyński

Leszek Kulka