Wirtualny spacer po urzędzie

Sukces uczennicy krotoszyńskiej CERAMY

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie, podobnie jak uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, corocznie biorą udział w Konkursie Recytatorskim Wierszy  i Pieśni o Tematyce Patriotycznej. Zwycięzcy eliminacji powiatowych  prezentują swoje umiejętności w Konkursie Wojewódzkim.

W tym roku Krotoszyn reprezentowany był przez czteroosobową drużynę: Alicję Florkowską (Technikum nr 1  im. J.J. Śniadeckich w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie) i Macieja Kowalskiego (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K.F. Libelta w Krotoszynie) - kategoria recytacja oraz Aleksandrę Roszak (Gimnazjum w Nowej Wsi) i Magdalenę Dzięcioł (Technikum nr 1 im. J.J. Śniadeckich w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1   w Krotoszynie - kategoria śpiew.
  Przesłuchania konkursowe odbyły się w Poznaniu, 26 października 2013 r. Uczestników  przywitała p. Krystyna Łybacka, która pogratulowała młodzieży popularyzowania postaw patriotycznych i życzyła wszystkim wielu sukcesów.
 Uczennica klasy II  Technikum nr 1  im. J.J. Śniadeckich - Alicja Florkowska zajęła II miejsce w konkursie wojewódzkim i otrzymała dyplom oraz nagrody ufundowane przez wojewodę wielkopolskiego i prezydenta Poznania. Ponadto Alicja będzie reprezentować nasze województwo w zmaganiach ogólnopolskich, które odbędą się  w dniach 15-16.11.     2013 r. w Katowicach
Gratulujemy Alicji sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.