Wirtualny spacer po urzędzie

"Moja własna interpretacja Lokomotywy J. Tuwima"

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera w Krotoszynie oraz Towarzystwo Miłośników i Badaczy Ziemi Krotoszyńskiej zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie „Moja własna interpretacja Lokomotywy J. Tuwima”, który odbędzie się w dniu 8 czerwca br. o godz. 16:00 (po odjeździe pociągu „Biskupianin”)  przed budynkiem dworca PKP w Krotoszynie.

Konkurs, będący jedną z atrakcji imprezy KrotoFEST organizowanej przez Urząd Miejski w Krotoszynie, polega na przedstawieniu własnej interpretacji słynnego dzieła Juliana Tuwima. Może to być zatem klasyczna recytacja, jak i nieszablonowe wykonanie wokalne. Liczyć się będzie oryginalność i nowatorskie podejście do tematu. Konkurs odbędzie się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”.
Liczba uczestników jest ograniczona, na zwycięzców konkursu czekają nagrody ufundowane przez TMiBZK oraz Urząd Miejski w Krotoszynie.
Zapisy uczestników konkursu odbywać się będą podczas trwania KrotoFest-u  w godz. 11:00 – 16:00 w stoiskach Biblioteki i Towarzystwa.

Zapraszamy!