Wirtualny spacer po urzędzie

Etap powiatowy XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

25 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja w Krotoszynie odbył się etap powiatowy XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
Organizatorami tegorocznego turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie i I Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja w Krotoszynie.

Do etapu powiatowego po eliminacjach szkolnych przystąpiły trzyosobowe drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu krotoszyńskiego.  
Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji etapu powiatowego Turnieju komisja wyłoniła zwycięzców. Pierwsze miejsce oraz Puchar Starosty Krotoszyńskiego uzyskał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach. Na drugim miejscu znalazło się i zdobyło Puchar Komendanta Policji w Krotoszynie I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wlkp. w Koźminie Wlkp. Trzecie miejsce i Puchar Burmistrza Krotoszyna zdobył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji, uczestnicy Turnieju, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Krotoszynie oraz zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia pokazów: ratownictwa medycznego przeprowadzonego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie i ratownictwa drogowego przeprowadzonego przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.