Wirtualny spacer po urzędzie

LOGO dla TMiBZK

W roku 2013 Towarzystwo Miłośników i Badaczy Ziemi Krotoszyńskiej obchodzi jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Z tej okazji organizacja ogłasza konkurs na swoje logo.

Towarzystwo powstało w celu upowszechniania wiedzy o ziemi krotoszyńskiej oraz popierania badań dotyczących tego terenu. Prowadzi bogatą działalność wydawniczą. Do tej pory wydało 8 tomów publikacji „Krotoszyn i okolice” oraz 6 innych książek. Prowadzi również działalność edukacyjną, organizuje sesje naukowe i popularno-naukowe, inicjuje spotkania z regionalistami. Więcej na temat historii i działalności organizacji można przeczytać na stronie: www.tmibzk.krotoszyn.pl.  

            Z okazji jubileuszu Towarzystwo ogłasza konkurs plastyczny na projekt logo, które będzie wykorzystywane jako symbol identyfikujący TMiBZK. Logo ma być czytelne i rozpoznawalne, powinno mieć niezbyt skomplikowane kształty oraz niewielką liczbę kolorów.

            Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Regulamin rozesłany został do szkół z terenu Krotoszyna i okolic. Szczegółowe informacje można uzyskać u pani Aliny Kajewskiej lub Izabeli Brodali drogą telefoniczną: 62/7252783 lub mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

            Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w konkursie. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom oraz wyróżnienia.

 

Izabela Brodala