Wirtualny spacer po urzędzie

Dzień Integracji i Zlot Drużyn Nieprzetartego Szlaku

W dniach od 29 do 31 maja, Zespół Szkół Specjalnych wraz z Komendą Hufca w Krotoszynie gościł około stu harcerzy ze szkół i ośrodków specjalnych byłego województwa kaliskiego, w ramach Zlotu Drużyn „Nieprzetartego Szlaku”. Jedną z wielu atrakcji zlotu, był organizowany corocznie przez ZSS w Krotoszynie „Dzień Integracji”.

Zaprosiliśmy 30 maja do naszej szkoły, na godz. 9.30, harcerzy  „Nieprzetartego Szlaku”, uczniów szkół integracyjnych z Krotoszyna, przedstawicieli szkół specjalnych, uczniów naszej szkoły, władze miasta i powiatu krotoszyńskiego, sponsorów i przyjaciół szkoły. Na miłych gości czekały liczne atrakcje, między innymi największa w Polsce przenośna arena sportowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych,a także urządzenia rekreacyjno-sportowe wypełnione powietrzem. Uczestników Dnia Integracji ugościliśmy tradycyjną grochówką,a także innymi smakołykami.

Swoją aktywność sportową wykazali także zaproszeni goście, uczestnicząc w konkurencjach przygotowanych przez dyrekcję i pracowników szkoły. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji Dnia Integracji i XXXIV Zlotu Harcerzy NS.