Wirtualny spacer po urzędzie

XVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

24 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Koźminie Wlkp. Odbył się etap powiatowy XVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Organizatorami tegorocznego turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie i I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wlkp.  w Koźminie Wlkp.

Do etapu powiatowego po eliminacjach szkolnych przystąpiły trzyosobowe drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu krotoszyńskiego.

Po przeprowadzeniu wszystkich etapów komisja wyłoniła zwycięzców. Pierwsze miejsce oraz Puchar Starosty Krotoszyńskiego uzyskał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach. Na drugim miejscu znalazło się i zdobyło Puchar Komendanta Policji w Krotoszynie I Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja w Krotoszynie. Trzecie miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Zdobył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krotoszynie.

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród laureatom, uczestnicy turnieju, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Koźminie Wlkp. Oraz zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia pokazów: ratownictwa medycznego przeprowadzonego przez SPZOZ w Krotoszynie i ratownictwa drogowego przeprowadzonego przez Komendę Powiatowa PSP w Krotoszynie.