Wirtualny spacer po urzędzie

Zapraszamy na seminarium ?Elastyczne formy zatrudnienia - korzyści dla pracodawców i pracowników? w Krotoszynie

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców powiatów krotoszyńskiego, gostyńskiego, jarocińskiego, ostrowskiego i pleszewskiego na seminarium „Elastyczne formy zatrudnienia - korzyści dla pracodawców i pracowników” które odbędzie się 24 lutego 2012 (piątek) w godz. 10.00- 14.00 w Cechu Rzemiosł Różnych w Krotoszynie  ul. Floriańska 8.

Celem seminarium  jest praktyczne wskazanie pracodawcom nietypowych rozwiązań dotyczących zatrudniania pracowników oraz zachęcenie do wdrożenia ich w życie w oparciu o polskie regulacje prawne. Przedstawienie  korzyści wynikających z elastycznych form pracy zarówno dla pracodawców, jak i  samych pracowników. Pokazanie, jak z jednej strony zmniejszać koszty prowadzenia działalności gospodarczej, a z drugiej zwiększać satysfakcję pracowników.

Udział w seminarium jest BEZPŁATNY.

Seminarium jest realizowane w ramach projektu „Flexicurity – szansą na zrównoważony rozwój rynku pracy“ w ramach poddziałania 8.1.3 POKL przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu w partnerstwie z firmą Doradztwo  Społeczne i Gospodarcze z Poznania.

Formularz zgłoszeniowy oraz program seminarium jest dostępny na stronie www.flexicurityirpoznan.pl

Więcej informacji na temat projektu udziela Monika Nowicka tel.61 859 35 80, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy

Kierownik Projektu
Bogumiła Frąckowiak