Wirtualny spacer po urzędzie

Europoseł nagradza aktywne panie

Z inicjatywy posła do Parlamentu Europejskiego  Marka Siwca odbędzie się I edycja Konkursu „EuroLady”. W Konkursie biorą udział Panie z Leszna oraz powiatów: gostyńskiego, kościańskiego, krotoszyńskiego, leszczyńskiego i rawickiego. Celem konkursu jest wyróżnienie kobiet, które pozyskały i wykorzystały Fundusze Europejskie oraz nagrodzenie autorki projektu, który zdaniem jury  i internautów został najlepiej przygotowany.

Instytucje oraz organizacje proszone są o wskazanie Kobiet, które przyczyniły się do powstania i realizacji przedsięwzięć dofinansowanych z Funduszy Europejskich. Kandydatką może być pomysłodawczyni projektu, autorka/współautorka  wniosku o dofinansowanie oraz osoby bezpośrednio zaangażowane w realizację projektu. 

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać w biurze poselskim w Lesznie, przy ul. Poniatowskiego 7/2 oraz  na stronie internetowej www.mareksiwiec.pl.

Dodatkowych informacji udziela asystentka M. Siwca, Sandra Żywicka (Tel. 504 164 732).

Harmonogram Konkursu przedstawia się następująco:·   do 15 lutego  - zgłaszanie Kandydatek·   20 lutego -   posiedzenie Kapituły Konkursowej, wyłonienie  finalistek·   od 20 lutego do 6 marca - prezentacja nominowanych Kandydatek w lokalnych mediach (prasa, radio, telewizja, portale internetowe) ·   od 23 lutego do 6 marca - głosowanie internautów w sondach zamieszczonych na portalach internetowych współorganizatorów.·    6 marca - posiedzenie Kapituły, na którym zostanie wyłoniona Laureatka Konkursu·    7 marca  -   uroczysta Gala Eurolady, uhonorowanie Laureatek Konkursu oraz wręczenie nominowanym  nagród rzeczowych