Wirtualny spacer po urzędzie

Zapraszamy przedsiębiorców !

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie dotyczące wsparcia lokalnych przedsiębiorstw w ramach projektu, który przygotowuje Urząd Miejski wraz ze Stowarzyszeniem Krotoszyńskie Centrum Przedsiębiorczości. Inicjatywa służy m.in. sfinansowaniu kursów dla pracowników z funduszy unijnych. Spotkanie odbędzie się 24 stycznia br. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Centrum Koordynacyjno-Informacyjnego w Krotoszynie przy ul. Zdunowskiej 12.

Urząd Miejski w Krotoszynie we współpracy ze Stowarzyszeniem „Krotoszyńskie Centrum Przedsiębiorczości” zamierza w najbliższym czasie przystąpić do przygotowania wniosków o dofinansowanie projektu finansowanego z funduszy europejskich, które wspomogą nasze lokalne inicjatywy w zakresie wsparcia przedsiębiorców Ziemi Krotoszyńskiej.

Aby móc poprawnie przygotować dokumenty aplikacyjne, które dadzą gwarancje otrzymania środków finansowych, potrzebujemy współpracy z Państwem. Na tym etapie chcemy szczegółowo rozpoznać potrzeby jak największej grupy przedsiębiorców z zakresu szkoleń specjalistycznych.

W ubiegłym roku przeprowadzaliśmy wśród przedsiębiorców ankietę badającą ich potrzeby szkoleniowe. Spośród kilku rodzajów szkoleń wybraliśmy trzy, którymi najbardziej zainteresowani są przedsiębiorcy. Będziemy starać się pozyskać dofinansowanie na szkolenia z zakresu:

- najnowocześniejsze techniki spawalnicze dla spawaczy już pracujących w firmach krotoszyńskich
- najnowsze techniki i programów ICT dla pracowników, w tym program AutoCAD (projektowanie 3D). Obsługa nowych urządzeń i programów informatycznych do wykonywania pracy zawodowej dla osób pracujących w firmach krotoszyńskich
- obsługa obrabiarek cyfrowych CNC dla pracowników firm krotoszyńskich

W związku z powyższym zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne mające na celu wypracowanie założeń do projektu szkoleniowego. Spotkanie odbędzie się 24 stycznia br. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Centrum Koordynacyjno-Informacyjnego w Krotoszynie przy ul. Zdunowskiej 12.
Prosimy o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu 62 7250623. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!