Wirtualny spacer po urzędzie

Laureaci konkursu fotograficznego POWIAT KROTOSZYŃSKI W OBIEKTYWIE

20 grudnia 2011 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Krotoszynie zostały wręczone nagrody VI edycji konkursu fotograficznego "Powiat Krotoszyński w Obiektywie". Na konkurs nadesłano  64 prace w trzech kategoriach: Codzienność, Wydarzenie, Krajobraz. Jury w składzie: Marcin Pawlik (fotografik), Beata Ulbrych (artysta plastyk), Elżbieta Poczta (Specjalista Wydziału Rozwoju, Promocji, Kultury i Sportu) uważnie obejrzało wszystkie prace i postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kategoria:

CODZIENNOŚĆ I miejsce Anna Juskowiak - TWARZ, II miejsce Janusz Dudziak - Streets Owners w akcji, III miejsce Zuzanna Nadzieja - Cykl zdjęć  - Jeden za drugim, a trzeci za drugim i siódmy za szóstym, wyróźnienie Paweł Płócienniczak - Szefie, ten tutaj czeka na rozgrzeszenie, co robić?, 2 wyróżnienie Anna Juskowiak - Życie w noclegowni.

WYDARZENIE: I miejsce Paweł Płócienniczak - Bieg Piłsudskiego Kobylin, II miejsce Robert Radajewski - Krotoszyn z Okrasą. III miejsca w tej kategorii nie przyznano.

KRAJOBRAZ: I miejsce Paweł Płócienniczak - Idzie deszcz na Henryków, II miejsce Janusz Dudziak - Ławeczka, III miejsce Janusz Dudziak - Zachód słońca, wyróżnienie Beata Blandzi - Poranek.

Wszystkie nagrodzone prace będzie można obejrzeć w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie w formie projekcji multimedialnej na telebimie znajdującym sie na korytarzu.