Wirtualny spacer po urzędzie

Akademia Reissa - spotkanie z rodzicami i trening pokazowy!

Na dobrej drodze są działania związane z powstaniem w Krotoszynie szkółki piłkarskiej Piotra Reissa! W najbliższy wtorek (27.09) o godzinie 18:00 w auli I LO im. H. Kołłątaja w Krotoszynie odbędzie się spotkanie organizacyjne. Do udziały w nim zapraszamy rodziców chcących zarejestrować dzieci w Akademii Reissa.

Po prezentacji poświęconej Akademii Reissa rodzice uzyskają odpowiedzi na wszelkie kwestie dotyczące funkcjonowania szkółki. Atutów związanych z rejestracją dziecka w klubie jest wiele. Najważniejsze wymienił legendarny piłkarz Lecha Poznań. - Posiadamy jednolity system szkolenia, podglądamy najlepsze kluby w Europie. Niedawno nasi przedstawiciele odbywali staż w Barcelonie. Nie prowadzimy selekcji, u nas grać i trenować może każdy. Dzięki wielu lokalizacjom wszyscy zawodnicy rozgrywają mecze
lub turnieje o stawkę. Zapewniamy profesjonalną kadrę trenerską oraz fachową opiekę medyczną - powiedział Piotr Reiss.

Trzy dni później (30.09) na Orliku przy krotoszyńskim LO zorganizowany zostanie trening pokazowy Akademii Reissa. Jego początek zaplanowano na godzinę 17:00.
Informacje dotyczące funkcjonowania szkółki oraz naboru można uzyskać pod nr telefonu 889-046-567 lub za pośrednictwem strony internetowej www.akademiareissa.pl.


Daniel Borski