Wirtualny spacer po urzędzie

II Powiatowy Przegląd Piosenki Polskiej lat 70-ych.

7 kwietnia odbył się w Bibliotece Publicznej w Krotoszynie II Powiatowy Przegląd Piosenki Polskiej lat 70-ych.
Przegląd sponsorował Starosta Krotoszyński, którego reprezentowała p .Ewa Fudała. Przybył też przedstawiciel burmistrza p. Jerzy Janicki i pani Irena Baran ze Związku Rencistów i Inwalidów w Krotoszynie.
W przeglądzie udział wzięły zespoły z Milicza, Pogorzeli , Zdun, Koźmina, Rozdrazewa, Kuklinowa, Krotoszyna. Jury w składzie: Paweł Płócienniczak; Karol Kaj,  Juliusz Poczta oceniali wykonanie w dwóch kategoriach; indywidualnie i zespołowo.

Grand Prix zdobyła Joanna Bochna z Rozdrażewa, I miejsce Olga Rybakowska, III Elzbieta Gasztka.
Zespoły: I miejsce zespół Uniwersytetu III Wieku z Milicza, II ,,Pogodni" z Krotroszyna, III ,,Seniorki" z Kobierna.
 Posiłek przygotowywały członkinie Stowarzyszenia ,,RAZEM', z czego wywiązały się na 6.Panowała niezwykła atmosfera pieśni, muzyki, którą przypominał i podgrzewał prowadzący p. Andrzej Piotrowski. Sala przypominała kolorowe jarmarki, żal było stąd odjeżdżać, mówili goście. Na pewno za rok znów się spotkamy i wesoło powitamy. Dziękujemy Starostwu za tak wspaniałą imprezę, gdyż każdy uzyskał wymarzoną nagrodę. Dziękuję sponsorce Hannie Mencel za nagrodę Grand Prix. Wszystkim członkom  Stowarzyszenia ,,RAZEM' za wkład pracy. PaNI DYREKTOR BIBLIOTEKI ZA CUDOWNE MIEJSCE, W KTÓRYM MOZEMY ORGANIZOWAĆ TAKIE IMPREZY.
 

prezes E. Gasztka