Wirtualny spacer po urzędzie

Eliminacje rejonowe konkursu O.C.

    W dniu 17 marca 2011 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kilińskiego w Zdunach, odbyły się eliminacje rejonowe konkursu wiedzy z zakresu Obrony Cywilnej uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorami eliminacji rejonowych byli: wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w  Krotoszynie, burmistrz Gminy i Miasta Zduny oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  im. Jana Kilińskiego w Zdunach.
W konkursie udział wzięło 10 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarocińskiego, pleszewskiego i krotoszyńskiego.

Powiat Krotoszyński reprezentowali uczniowie: I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 2 im Fryderyka Karola Libelta w Krotoszynie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kilińskiego w Zdunach, Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Kobylinie.

Klasyfikacja indywidualna konkursu:
-I miejsce – Marta Antoniewicz, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie,

-II miejsce - Roma Kamrowska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. inż. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie,

-III miejsce – Marlena Adamczak, Zespółu Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie.

 Zdobywcy czołowych miejsc zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi i dyplomami, zakupionymi ze środków Starostwa Powiatowego w Krotoszynie.

Klasyfikacja drużynowa konkursu:
- I miejsce i puchar Szefa Obrony Cywilnej Powiatu Starosty Krotoszyńskiego, zdobyła drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie,

- II miejsce i puchar Szefa Obrony Cywilnej burmistrza Gminy i Miasta Zduny, zdobyła drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. inż. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie,
 
- III miejsce i puchar dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kilińskiego w Zdunach, zdobyła drużyna I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Pleszewie.

Opiekunowie młodzieży otrzymali od Szefa Obrony Cywilnej Powiatu Krotoszyńskiego podziękowania za przygotowanie młodzieży.
W trakcie konkursu młodzież Zespołu Szkół Po0nadgimnazjalnych im. Jana Kilińskiego w Zdunach zaprezentowała pokaz fryzur, mody i tańca.