Wirtualny spacer po urzędzie

Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski

We wtorek, 3 marca 2015 r. w auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się gala XX - jubileuszowej edycji konkursu "Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski".
Podczas uroczystości zostały wręczone laury podmiotom, które zostały zarekomendowane i zweryfikowane przez Kapitułę projektu.
W jubileuszowej gali konkursu wziął udział Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka.

Powiat Krotoszyński może poszczycić się dwoma firmami, które otrzymały nominacje i laury :
Zespół Szkół dla Dorosłych PROFESJA w Krotoszynie reprezentowany przez właściciela Dariusza Zarembę i dyrektorów Marzenę Budnik i Eugeniusza Janiczka nagrodzony został „Brązową Statuetką” i otrzymał Tytuł HIT 2014 za modelowe kształcenie w zakresie zawodu w myśl zasady "Kształcimy się przez całe życie i ustawicznie zmieniamy swoje kwalifikacje zawodowe". Jest to szczególnie doniosłe wyróżnienie, ponieważ tym roku placówka obchodzi okrągłą, piątą rocznicę swojego powstania. Nagroda ta jest tym bardziej miła i ważna, że rzadko sięgają po nią placówki oświatowe.
Firma Gabi-Plast Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Gabriela Kośmider była wyróżniona laurami już po raz siódmy i otrzymała Tytuł Rubinowy HIT z Trzema Gwiazdami za działanie na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu dobrowolnie uwzględniające interesy społeczne.
Za realizację projektu Rewitalizacji Rynku w Krotoszynie „Kryształową Statuetką” nagrodzone  zostało Miasto i Gmina Krotoszyn reprezentowane przez wiceburmistrza Ryszarda Czuszke.
Gościem wieczoru była znakomita artystka - Ania Wyszkoni, która podkreśliła to wydarzenie, nadając uroczystości jeszcze większą rangę. Galę poprowadziła znana dziennikarka, prezenterka, gospodyni autorskiego programu "Ewa i jej goście"- Ewa Siwicka.