Wirtualny spacer po urzędzie

Spotkanie z dyrektorem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

30 września z inicjatywy Starosty Krotoszyńskiego Leszka Kulki  w siedzibie starostwa odbyło się spotkanie z Markiem Napierałą, dyrektorem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu .

Tematem spotkania był stan zaawansowania prac przy przebudowie  skrzyżowania ul. Koźmińskiej i ul. Wiejskiej w Krotoszynie ,  przebudowa układu Komunikacyjnego na ul. Mickiewicza i Kobylińskiej, przebudowa w 2011 r.  skrzyżowania i ulic -  Zdunowska i Staszica w Krotoszynie oraz  przebudowa drogi krajowej nr 15 - od ul. Raszkowskiej w Krotoszynie w kierunku przyszłej obwodnicy Kozmina Wlkp. oraz plany budowy obwodnicy Krotoszyna.

W spotkaniu uczestniczyli także : Tadeusz Łuka - z -ca dyrektora GDDKiA w Poznaniu , Rajmund Jakuszkowiak - Kierownik Regionu Leszczyńskiego GDDKiA , Krzysztof Jelinowski - Dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Krotoszynie , Krzysztof Kaczmarek - wicestarosta , Andrzej Kaik - Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Krotoszynie , Michał Przybylski - prezes PGKiM oraz Tadeusz Hybsz z Powiatowego Zarządu Dróg w Krotoszynie.