Wirtualny spacer po urzędzie

Spacer dla serca - zaproszenie

W dniu 11 września 2010 roku na krotoszyńskich Błoniach wokół jeziora Odrzykowskiego  odbędzie „Spacer dla Serca”. Spacer jest organizowany w ramach programu obchodów Światowego Dnia Serca na Ziemi Krotoszyńskiej. Centralne, uroczyste obchody tego Dnia w Polsce odbędą się w Wadowicach. Plakat promujący imprezę centralną można zobaczyć w zakładce Menu na www.kareh.krotoszyn.com.pl

Organizatorami spaceru są Przyjaciele i Sygnatariusze Ruchu Obywatelskiego na Rzecz Powstania i Rozwoju Kompleksowej Ambulatoryjnej Rehabilitacji Kardiologicznej na Ziemi Krotoszyńskiej, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Urząd Miejski w Krotoszynie, Centrum Sportu i Rekreacji w Krotoszynie, Krotoszyński Ośrodek Kultury w Krotoszynie, Stowarzyszenie RAZEM, Stowarzyszenie Samorządowa Inicjatywa Obywatelska, Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera, Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział w Krotoszynie.
 Do uczestnictwa w spacerze zostali zaproszeni radni Rady Powiatu, Rady Miejskiej w Krotoszynie, Starosta Krotoszyński i Burmistrz Krotoszyna, pedagodzy i uczniowie szkół w Krotoszynie.
 Zapraszamy do spaceru chętnych mieszkańców naszego miasta. Wskazujemy na  ideę,  solidarności społecznej, którą traktujemy jako dźwignię promocyjną Ziemi Krotoszyńskiej w zakresie identyfikowania się z podjętym dziełem powstania i rozwoju Centrum Prewencji Pierwotnej i Wtórnej Chorób Cywilizacyjnych, w tym chorób układu sercowo-naczyniowego.
 Zachęcamy przedstawicieli wszystkich środowisk społecznych na Ziemi Krotoszyńskiej do wykreowania tradycji wspólnego, corocznego „Spaceru dla Serca” po trasach pokazujących tereny planowanych i zrealizowanych różnych prozdrowotnych sektorów rozwoju Ziemi Krotoszyńskiej.
Zaczynamy od spaceru w Krotoszynie.
Spacer rozpoczniemy o godz. 14.30 od zbiórki uczestników na Stadionie. O godz. 15.00 rozpoczniemy spacer wokół jeziora Odrzykowskiego. Przewodnikiem będzie Burmistrz Krotoszyna, który przedstawi projekt rozwoju terenów wokół jeziora, w tym przedsięwzięcia prozdrowotne. Spacer zakończymy ok. godz. 16.00 na rynku w Krotoszynie.
Pozdrawiam, zapraszając bardzo serdecznie do „Spaceru dla Serca”

                                                                Jan Leszek Pawlik
                                                                   Koordynator
                                                             Ruchu Obywatelskiego