Wirtualny spacer po urzędzie

Zapisy na Uniwersytet III Wieku

26 lipca 2010r.  w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów (Zarząd Oddziału Rejonowego w Krotoszynie), ul. Rawicka 7b, rozpoczną się zapisy na kursy zorganizowane w ramach Uniwersytetu III Wieku.

Projekt organizowany od roku 2006 przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Zarząd Oddziału Rejonowego w Krotoszynie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie, swym zasięgiem obejmuje powiat krotoszyński. W ramach projektu od września do listopada odbywają się specjalistyczne kursy dla osób w wieku emerytalnym.

 W roku 2010 zaplanowano utworzenie 15 grup: 

*    Aqua aerobic - Krotoszyn

*    Ceramiczny – Krotoszyn, Koźmin Wlkp.

*    Gastronomiczny – Krotoszyn, Kuklinów

*    Dziadkowie na medal - Krotoszyn

*    Komputerowy - Krotoszyn (grupa początkująca i zaawansowana), Kobierno

*    Taniec – Krotoszyn

*    Plastyczny – Rozdrażew

*    Gimnastyka – Zduny, Kobylin

 

Zapisy od 26 lipca w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Oddziału Rejonowego w Krotoszynie, ul. Rawicka 7b, Krotoszyn, Poniedziałki, wtorki, czwartki 10.00 – 12.00.

UWAGA: Kursy są częściowo odpłatne.

Przy zapisywaniu się należy uiścić opłatę za dany kurs.

Dodatkowych informacji udziela Wioleta Czubak – Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie (62) 7 22 88 91 / 7 22 88 92. 

Projekt „Uniwersytet III Wieku” jest finansowany przez:

Burmistrza Krotoszyna, Burmistrza Gminy i Miasta Zduny, Gminę Kobylin, Burmistrza Koźmina Wlkp., Urząd Gminy w Rozdrażewie, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie

Patron medialny: Informacje Krotoszyńskie