Wirtualny spacer po urzędzie

Organizator sprzedaży internetowej

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie dla osób ubezpieczonych w KRUS

W tym bezpłatnym szkoleniu może brać udział pełnoletni mieszkaniec Wielkopolski, ubezpieczony w KRUS, rolnik lub jego domownik wykonujący działalność rolniczą, deklarujący chęć odejścia z rolnictwa (np. dzieci rolników, małżonek, rodzeństwo).

W trakcie szkolenia uczestnicy zakładają własny sklep internetowy i uczą się go obsługiwać.

Program szkolenia przewiduje: wybór właściwej platformy do e-handlu, uruchomienie sklepu internetowego, konstruowanie biznes planu, podstawy  przedsiębiorczości, reklamy, obróbki graficznej związanej z prezentacją produktów oraz dokumentowanie i rozliczanie finansowe sprzedaży, analizę danych biznesowych i podstawy przedsiębiorczości, jak również prawne aspekty handlu i prawa konsumenta.

By zapewnić dobry start, utrzymanie sklepu będzie finansowane z Projektu przez pół roku. Sprzedawać można: płody rolne, agroturystykę, usługi, własne wyroby i wszystko, co da się wysłać pocztą.

Zajęcia odbywają się w Poznaniu; Hotel Pomorski ul. Sierakowska 36;  przez cztery tygodnie po trzy dni. Termin rozpoczęcia szkoleń i zjazdów:

 I GRUPA

1) 18-20 czerwiec 2010
2) 25-27 czerwiec 2010
3) 02-04  lipiec 2010
4) 09-11  lipiec 2010

II GRUPA

1) 20-22 sierpień 2010
2) 27-29 sierpień 2010
3) 03-05 wrzesień 2010
4) 10-12 wrzesień 2010
 

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne - wszystkie koszty kursu, w tym wyżywienie, nocleg i dojazd na szkolenie pokrywa Organizator Szkolenia ze środków Unii Europejskiej.

Zdobyte umiejętności umożliwią kursantowi podjęcie samodzielnej działalności gospodarczej i prowadzenie własnego e-sklepu lub podjęcie pracy w już istniejącym przedsięwzięciu związanym z e-handlem, np. w charakterze organizatora e-handlu.   

Absolwent szkolenia po zaliczeniu wszystkich szkoleń przewidzianych w programie uzyska zaświadczenie ukończenia kursu potwierdzające jego przygotowanie do pracy na poziomie podstawowym na stanowisku organizatora obsługi sprzedaży internetowej.

Jakie wymagania trzeba spełniać?
- posiadać umiejętność tworzenia prostych dokumentów, obsługi poczty elektronicznej i internetu
- być pełnoletnim mieszkańcem województwa wielkopolskiego,
- być rolnikiem ubezpieczonym w KRUS lub jego domownikiem, który wykonuje działalność rolnicza, zamieszkującym w gminie wiejskiej,  wiejsko - miejskiej lub w mieście do 25 tysięcy mieszkańców.

Informacje pod numerem telefonu  61 28 28 847 lub  784 985 094
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.