Wirtualny spacer po urzędzie

Rodziny Zastępcze - konkurs na logo stowarzyszenia

Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa oddział w Krotoszynie „Famuła” serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na logo stowarzyszenia. Do wygrania konsola PSP Sony. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do osób w wieku do 25 lat.   Logo musi zawierać nazwę: Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa  „Famuła” oraz oddawać charakter działalności Stowarzyszenia. Należy napisać krótkie uzasadnienie, mówiące dlaczego właśnie Pani/Pana propozycja na logo będzie najwłaściwsza.  

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie oferty konkursowej:

 

1) w formie kolorowego oraz czarno-białego wydruku oraz

 

2) w wersji elektronicznej: projekt należy zapisać na płycie CD jako pliki Corela (.cdr),  Ilustratora (.ai), uniwersalne (.eps); (teksty zamienione na krzywe) lub jako GIMP (xcf, jpg),

 Oferty konkursowe wraz z załączonymi w regulaminie załącznikami (Oświadczenie o cesji praw autorskich oraz Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych) należy przesłać lub dostarczyć osobiście w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konkurs na logo Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa oddział  w  Krotoszynie „Famuła” do siedziby Stowarzyszenia, ul. Młyńska 2d/1, 63-700 Krotoszyn do 04.06. 2010 r. (decyduje data wpływu  do siedziby).  Regulamin konkursu oraz informacje na temat Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa oddział w Krotoszynie „Famuła” dostępne są na stronie internetowej:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.