Wirtualny spacer po urzędzie

Propozycja promocji dla firm z terenu powiatu

Zapraszamy przedsiębiorców z terenu powiatu krotoszyńskiego do umieszczenia wizytówek swoich firm w wydawnictwie promującym polskie rolnictwo, przemysł przetwórczy oraz  otoczenie rolnictwa na wystawie EXPO 2015. Zamieszczenie wizytówki jest bezpłatne!

Wystawa EXPO 2015 odbywać się będzie od maja do października 2015r. w Mediolanie. To największa i najbardziej prestiżowa impreza promocyjna na świecie. Tematem EXPO 2015 jest „wyżywienie dla planety, energia dla życia”. W związku z tym jednym z priorytetów  obecności Polski na wystawie będzie rolnictwo i jego otoczenie. Powiat  zaprezentuje się w artykule, który w językach angielskim i włoskim ukaże walory ekonomiczne Ziemi Krotoszyńskiej. Wydawnictwo będzie dystrybuowane na polskich stoiskach EXPO.

Prosimy zainteresowane przedsiębiorstwa o kontakt z Biurem Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Krotoszynie: tel. 62 725 42 56 w. 342; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w prezentacji jest bezpłatny! Ze względu na ograniczoną objętość artykułu prosimy o jak najszybszy kontakt!  Na zgłoszenia czekamy do 1 kwietnia 2015r.

Zastrzegamy sobie prawo wyboru firm, których wizytówki zostaną opublikowane, oraz dobór treści i formy wizytówek.

Kryteria brane pod uwagę przy wyborze firm:

1.       Kolejność  zgłoszeń

2.       Dopasowanie profilu działalności do tematyki wystawy

3.       Efekt promocyjny dla powiatu

 

Prosimy o przesłanie informacji o firmie wg. schematu:

 

1.       Pełna nazwa przedsiębiorstwa

2.       W dwóch zdaniach – profil działalności, produkty, usługi

3.       Dane kontaktowe: Adres, strona www., e-mail

 

Marzena Wiśniewska

Kierownik Biura Promocji i Rozwoju

Starostwa Powiatowego w Krotoszynie