Wirtualny spacer po urzędzie

ZAPROSZENIE

W dniu 21 kwietnia 2010 roku o godz. 17.00 w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej przy ul.Benickiej 9 (sala na parterze) odbędzie się spotkanie w sprawie Powstania i Rozwoju Kompleksowej Ambulatoryjnej Rehabilitacji Kardiologicznej  na ZiemiKrotoszyńskiej.

Jest to kolejne z całego cyklu spotkań. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana strona internetowa oraz odbędzie się prelekcja psychologa. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z terenu powiatu krotoszyńskiego zainteresowane tematem, a w tym szczególnie: młodzież i osoby dorosłe, które interesują się kardiologią, kardiochirurgią i rehabilitacją kardiologiczną; rehabilitantów; studiujących medycynę i rehabilitację; członków rodzin, w których jest osoba chorująca na choroby serca i układu krążenia oraz osoby, które chorują na choroby serca i układu krążenia.

Sygnatariusze Ruchu Obywatelskiego na Rzecz Powstania i Rozwoju Kompleksowej Ambulatoryjnej Rehabilitacji Kardiologicznej na Ziemi Krotoszyńskiej tel. 62-722-68-63; kom. 502-127-227