Wirtualny spacer po urzędzie

Apel Honorowych Dawców Krwi i PCK

Rejonowa Rada Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu Oddział Terenowy w Krotoszynie organizuje 23 sierpnia 2009 roku otwartą akcje poboru krwi przy kościele pod wezwaniem Jana Chrzciciela ( FARA) w Krotoszynie. Czas trwania akcji 4 godziny między 9.30 -13.30.

W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich właścicieli przedsiębiorstw, zakładów usługowo-handlowych, sklepów, a także osób prywatnych o ufundowanie jednego lub kilku upominków.

Upominki, lub jak kto woli - drobne nagrody umożliwią przeprowadzenie loterii fantowej wśród oddających w tym dniu krew. Ma to na celu zachęcenie jak największej liczby osób do oddania tego bezcennego leku, jakim jest krew.

Starostwo, Urząd Miasta i Polski Czerwony Krzyż ufundują trzy atrakcyjne nagrody, które zostaną rozlosowane po zakończeniu akcji wśród wszystkich krwiodawców.

Wszystkim, którzy przyłączą się do tej akcji organizatorzy już teraz składają serdeczne podziękowania zarówno tym, co ufundują upominki jak i tym, co w tym dniu oddają krew.

UPOMINKI MOŻNA OSOBIŚCIE SKŁADAĆ W SIEDZIBIE POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA przy ul. Kobylińskiej 10a lub ZADZWONIĆ POD nr 062 72523 90 lub 660663072 l POWIADOMIĆ O MOŻLIWOŚCI ODBIORU.