Wirtualny spacer po urzędzie

Podziękowanie za udział w spotkaniu

W imieniu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Konarzewie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i zaangażowanie w spotkanie „Porozmawiajmy o różnych obliczach autyzmu”.

Spotkanie odbyło się w dniu 15 kwietnia 2015 roku w ramach obchodów Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie. Celem zorganizowanego spotkania było poznamy aspektów prawnych problemu, możliwości edukacyjnych dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz doświadczenia niemieckiej organizacji pozarządowej. Spotkanie adresowane było do osób zawodowo  zajmujących się terapią osób niepełnosprawnych oraz rodziców.
Dziękujemy prelegentom za przedstawione tematy, które spotkały się z dużym zainteresowaniem. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony czas pozwolił nam poszerzyć wiedzę na temat autyzmu, wymianę doświadczeń oraz wypracować interesujące kierunki pracy skutkujące doskonaleniem współpracy w zakresie wspierania rozwoju osób niepełnosprawnych.
Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.